Ankara Prefabrik

Vizyonumuz

Dünyadaki son teknolojik gelişmeleri kullanarak modern ve modüler prefabrik konutlar,ofis her çeşit yaşam alanları üretmeyi hedefleyen Ankara Prefabrik'in vizyonu; müşterilerinin kullanım amaçlarına ve inşaat alanlarındaki arazi - doğa koşullarına uygun ürünler geliştirmek ve sunmaktır

Misyonumuz

Dünyada gelişen son teknolojiyi kullanarak, müşterilerine kaliteli ve ekonomik ürünleri en hızlı şekilde sunmak, geliştirdiği ürün ve teknolojilerle, müşteri memnuniyetini en önde tutmak,tükenen doğal yaşama saygılı üretim yapmak,ürettiği konutlarda enerji tasarrufuna önem vererek müşterilerine ve ülkesine ekonomik katkıda bulunmak, ülkesinin gelişimine katkı sağlamaktır.

Kalite Politikamız

Ankara Prefabrik'in amacı; müşterilerinin istemiş olduğu yapıları en kısa zamanda ve en ekonomik olarak gerçekleştirmektir.Teknolojik gelişmeleri sürekli takip ve uygulamayı görev bilir. Müşterilerinin istek ve şikayetlerini dikkate alır ve mutlaka yanıt verir. Müşterilerinden gelen talepler dogrultusunda çağın gereklerine uygun görev ve ürünler geliştirir. Teknolojik gelişmeleri hızla takip ederek, müşterilerimize gelişen teknolojiyi, ve tüm bunların sürekliliğini sağlamayı taahhüt eder.

Facebook Sayfamız